Juostos

Juostos

PVC

Polivinilchlorido (PVC) konvejerio juostos yra standartinės juostos pramonėje. Jos gali būti naudojamos pagrindinėms maisto perdirbimo ir tvarkymo reikmėms. PVC dėl savo patvarumo ir paprastumo naudoti taip išpopuliarėjo, jog tapo trečiu labiausiai gaminamu plastiku pasaulyje.

Konvejerio juosta, padengta PVC, geriausiai tinka medžiagų tvarkymui, kepinių gamybai, mėsos, žuvies ir pieno apdorojimui.

Šios antistatinės juostos užtikrina gerą cheminį atsparumą ir yra atsparios karštam vandeniui ir garams. Atsižvelgiant į specifinius poreikius ir konvejerio juostų gamintojus, taip pat yra antipirenų modelių.

Dėl riboto atsparumo dilimui ir riboto atsparumo tirpikliams, aliejui ir riebalams PVC juostos geriausiai tinka vaisių ir daržovių perdirbimui bei paprastesnėms operacijoms, kurioms taikomi riboti specialūs reikalavimai.

Tiems, kurie nežino kokių specifikacijų juosta reikalinga, PVC juostos yra patikimas pasirinkimas su palankia kaina, lyginant su kitomis konvejerių juostomis.

Konvejerinės juostos iš poliuretano (PU) puikiai tinka maisto pramonei. Jos yra atsaprios visų rūšių riebalams, trinčiai ir abrazyvinėms medžiagoms.

Šių juostų pagrindą sudaro kordas – poliesterinis audinys, vienas ar keli jo sluoksniai padengti PU. Šios medžiagos suteikia juostoms tvirtumą, atsparumą smūgiams ir trūkimams.

Juostų darbinė temperatūra yra nuo – 10°C iki + 90°C.

Dažniausiai naudojamos guminės juostos yra šių tipų:

Standartinės: šios konvejerių juostos susideda iš kelių EP audinių su maišytomis dangomis, kurios yra atsparios įbrėžimams, įtrūkimams, įpjovimams ir senėjimui dėl išorinių veiksnių, ir skirtos naudoti temperatūroje nuo –35°C iki + 80°C.
Šios juostos dažniausiai skirtos gabenti kalkakmenį, cementą, betoną, anglis, klinkerį, iškastines medžiagas, inertines medžiagas, mineralus, stiklo kruopas, druską, ir kitas panašias medžiagas vidutiniais ar dideliais kiekiais,
atsižvelgiant į naudojamų audinių skaičių.

Atsaprios riebalams: šios konvejerių juostos, sudarytos iš kelių sluoksnių, yra padengtos elastomerais, kurie yra atsparūs alyvai ir pagaminti taip, kad atlaikytų sąlytį su bet kokio tipo alyva ar riebalais. Šios juostos taip pat atsparios aromatiniams ir alifatiniams tirpikliams bei devėjimuisi nuo trynimo ir pjovimo. Šias juostas galima sėkmingai naudoti esant temperatūrai nuo 35°C iki + 80°C.

Atsparios riebalams ir temperatūrai: šios kelių sluoksnių juostos yra padengtos daugiavalentėmis medžiagomis, kad būtų galima liestis su aliejingais ir karštais produktais lauko aplinkoje. Darbinė temperatūra siekia iki 110-130°C.